Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Vstupem na stránky hry Stargate: Atlantis Adventures (dále jen SGAA) souhlasíte s následujícími podmínkami o ochraně osobních údajů. Pokud nesouhlasíte byť jen s jedním bodem, okamžitě opusťte tyto stránky, nevracejte se na ně a nepoužívejte je! Vyhrazujeme si právo tyto a jiné podmínky kdykoli změnit a uděláme co nejvíce pro to, abychom vás o podobných změnách průběžně informovali. Nevědomost či neznalost těchto podmínek v žádném případě neomlouvá!

Zavazujete se nepřispívat na tyto stránky pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscénním, vulgárním, vyhrožujícím, ponižujícím, ilegálním a podobným obsahem. Za hanlivý obsah se považuje i obsah, jež má jakkoli uškodit těmto stránkám ať už jde o vir nebo o spam.

Tyto stránky nezodpovídají za ilegální obsah na jiných stránkách, přičemž jsou tyto pouhým odkazníkem na dotyčný obsah.

Všechny zmíněné činnosti mohou vést k okamžitému vykázání ze stránek SGAA nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb na vaši činnost, pokud by tak bylo uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Souhlasíte s tím, že SGAA má právo odstranit, upravit, uzamknout či přesunout jakákoli témata, příspěvky, články nebo jakýkoli jiný obsah pokud je tak uznáno za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože SGAA neposkytne tyto informace třetí straně či jiným osobám, nepřebírá SGAA zodpovědnost za jakýkoli pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Váš účet bude přinejmenším obsahovat jednoznačně identifikovatelné jméno (dále "vaše uživatelské jméno") a osobní heslo používané při přihlašování do vašeho účtu (dále "vaše heslo"). Dále potom osobní, platnou e-mailovou adresu (dále "váš e-mail") pro službu odběru novinek. Vaše osobní údaje pro váš účet na SGAA jsou chráněny zákony o ochraně osobních údajů a dat, které jsou platné v zemi, ve které sídlíme. Jakékoliv jiné informace požadované od SGAA kromě vašeho uživatelského jména, vašeho hesla a vašeho e-mailu při registraci, můžeme zvolit jako povinné nebo dobrovolné. Ve všech případech dostanete možnost rozhodnout, zda-li tyto informace budou veřejně zobrazitelné. S vytvořením vašeho účtu na fóru SGAA souhlasíte, že vám mohou být zasílány emaily serveru SGAA na vaší platnou emailovou adresu.

Nábor

Hledáme dobrovolníky do vývojového týmu. I vy se můžete podílet na vytváření této hry! Více informací zde.

Odběr novinek

E-mail:

Novinky

Nová FB stránka • 23. 1. 2012

Z původní skupiny se nyní na facebooku přesouváme na novou stránku.

Nové video • 23. 1. 2012

V sekci Média/Video nyní naleznete nové herní video ukazující základní funkčnost zbraní.

Facebook • 28. 9. 2010

Nyní nás najdete také na facebooku.

První trailer • 1. 8. 2010

Náš první trailer prezentující místnost s bránou je tu! Naleznete jej v sekci Média/Video na našem webu.

Design webu • 14. 4. 2010

Spuštěna nová verze designu webu. Web je nyní plně funkční včetně zasílání novinek e-mailem.

Stargate Atlantis Adventures PC game

SG-Portál.eu

   

Stargate Atlantis je vlastnictvím společnosti Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. Tato hra neprokazuje žádný zisk a nemá v úmyslu nijak poškodit původní autory seriálu Stargate.