Natáčení

Moderator: Vývojáři

Re: Natáčení

Postby marxadus » Tue 13. Aug 2013 13:46:41

Tady jde o to, že chceš, aby se někdo podílel na tvém natáčení a věnoval ti tak větší množství svého času. To, jestli bude člověk ochoten toto udělat, záleží především na něm samotném ;)
User avatar
marxadus
1. fanoušek
 
Posts: 132
Joined: Mon 08. Mar 2010 14:26:33

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Sat 12. Oct 2013 17:15:57

marxadus wrote:Tady jde o to, že chceš, aby se někdo podílel na tvém natáčení a věnoval ti tak větší množství svého času. To, jestli bude člověk ochoten toto udělat, záleží především na něm samotném ;)

A taky jde o to, že do toho nikoho nenutím, jen se snažím nějaké lidi dostat na svou stranu, protože vím, že sám to nezvládnu. :)
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Princ » Sun 13. Oct 2013 23:22:36

Tak hlavně já budu v cizině :-) za 2 roky teda snad. Popravdě rád bych vypadl tak uvidíme kde bude tenhle super projekt za 2 roky :D A ano zdrhnu do Finska.
Jinak já mám času dost. ;)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby Benyk » Wed 27. Nov 2013 19:40:03

Princ wrote:Stejně pochybuji, že najdeme režiséra kvalit J.J. Abramse nebo Christophera Nolana. :D Tak já jsem amatér i když pár videí jsem už dělal. Ale s hrami teprv začínám. Na tomhle šrotu by mi to lagovalo. Fraps si toho celkem dost bere. chtělo by to v nejhorším lepší dvoj jádrovku a víc ramek :-) plus video v Frapsu si na plné obrátky bere celkem dost u Soldier of Fortune mi sebral 3,9GB a natočil jsem s tím skoro 21minut :-D většinou točím dokud mi nezbyde místo. Plus lepší by bylo kdyby někdo měl externí HDD protože samo o sobě to natáčení sebere dost GB :-)


mehehe já jsem natáčel subway surfers pre pc asi 2 minuty, 4GB v Piip :) :)
Benyk
 
Posts: 4
Joined: Wed 27. Nov 2013 19:30:30

Re: Natáčení

Postby Benyk » Wed 27. Nov 2013 19:42:24

KraftmanCZ wrote:Teď mluvím ke všem, děkuji, teda, že jste můj návrh alespoň trošku přijali, ale je tu dál jeden háček. Ještě k tomuhle nic nenapsal žádný správce. A jak jsem myslím už napsal, ti kameramané by se hodili minimálně dva. A ano myslel jsem to jako nějaké pokračování SGA.


mna baví kamera :)
Benyk
 
Posts: 4
Joined: Wed 27. Nov 2013 19:30:30

Re: Natáčení

Postby Princ » Fri 13. Dec 2013 23:56:25

Nezapomenme, že někdo musí stříhat ty záběry. Tak třeba jeden díl pokud si určíme třeba čas jako u realného seriálu na 40minut tak se to stříhat může i pár dní :-) Při určení na 20dílů jako jedna série bychom se pěkně zapotili ale napřed to chce dodělat tu hru a pak sehnat lidi co jsou schopni točit :-)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Sat 14. Dec 2013 13:29:23

Princ wrote:Nezapomenme, že někdo musí stříhat ty záběry. Tak třeba jeden díl pokud si určíme třeba čas jako u realného seriálu na 40minut tak se to stříhat může i pár dní :-) Při určení na 20dílů jako jedna série bychom se pěkně zapotili ale napřed to chce dodělat tu hru a pak sehnat lidi co jsou schopni točit :-)

Souhlasím, ale stříháni "mě" trvá max jeden den. Když je dobrý program, není co řešit :)
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Princ » Sat 14. Dec 2013 22:20:03

Jenomže pokud bude točit víc lidí tak se musí i synchronizovat záběry se zvukem apod. Plus než vůbec se něco z naší práce objeví tak to někdo bude muset zkouknout všichni z nás a pak odsouhlasit, že tákhle by to mohlo být atd. Jinak stříhání mám Sony Vegas i když sem stříhal naposled před půl rokem :-)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby Benyk » Mon 27. Jan 2014 22:23:07

ja celkom viem strihať v after effects, je to celkom dobrý program :)
Benyk
 
Posts: 4
Joined: Wed 27. Nov 2013 19:30:30

Previous

Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron