Natáčení

Moderator: Vývojáři

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Fri 02. Aug 2013 19:41:06

Princ wrote:A používáš skype? bo na icq moc nechodím...

Jen jsem dneska přemýšlel kdyby to administrátoři odsouhlasili. Tak už vidím jak pak budeme stříhat videa a promazávat kvůli nepovedené scéně. :-D I když by to mohlo být třeba vždy ke konci nějakého dílu nebo udělat sbírku nepovedených scén do jednoho :-D

Ano Skype nebo TeamSpeak. A ano napadlo mě nasbírat nepovedené scény, vždy mi to ukazovalo, jak omylní lidé jsou, a taky je při tom legrace :). A se stříháním už mám zkušenosti, ale pořád jsem amatér, radši bych to nechal pro profesionálnější lidi. A je dobré, abychom měli režiséra, který by poznal, kdy, co a jak je špatně (nejlépe při natáčení) a hned to nahrát znova (anebo to nahrát třeba 2x za sebou).
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Princ » Fri 02. Aug 2013 19:54:20

Stejně pochybuji, že najdeme režiséra kvalit J.J. Abramse nebo Christophera Nolana. :D Tak já jsem amatér i když pár videí jsem už dělal. Ale s hrami teprv začínám. Na tomhle šrotu by mi to lagovalo. Fraps si toho celkem dost bere. chtělo by to v nejhorším lepší dvoj jádrovku a víc ramek :-) plus video v Frapsu si na plné obrátky bere celkem dost u Soldier of Fortune mi sebral 3,9GB a natočil jsem s tím skoro 21minut :-D většinou točím dokud mi nezbyde místo. Plus lepší by bylo kdyby někdo měl externí HDD protože samo o sobě to natáčení sebere dost GB :-)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Fri 02. Aug 2013 20:02:49

Princ wrote:Stejně pochybuji, že najdeme režiséra kvalit J.J. Abramse nebo Christophera Nolana. :D Tak já jsem amatér i když pár videí jsem už dělal. Ale s hrami teprv začínám. Na tomhle šrotu by mi to lagovalo. Fraps si toho celkem dost bere. chtělo by to v nejhorším lepší dvoj jádrovku a víc ramek :-) plus video v Frapsu si na plné obrátky bere celkem dost u Soldier of Fortune mi sebral 3,9GB a natočil jsem s tím skoro 21minut :-D většinou točím dokud mi nezbyde místo. Plus lepší by bylo kdyby někdo měl externí HDD protože samo o sobě to natáčení sebere dost GB :-)

Kdybych si uvolnil místo na disku (má cca 500GB), tak bych to zvládl, problém je ten, že moje nahraná videa (nevyrenderovaná) mají asi 200GB. A s tím režisérem, když se do toho pustí dva lidé, co s tím umí pracovat, tak to klidně udělají. Já vždy, než začnu cokoliv točit, tak si předem stanovím text, a jak budu postupovat. Nepovede se, nevadí, začnu znova.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Princ » Fri 02. Aug 2013 20:07:19

No já mám externí HDD na něm asi 900GB takže pokud mi tam někdo nedal za ty 2 měsíce co sem mimo svůj pc... na ségřině notasu. No záleží i v jaké kvalitě to dáváš jestli v té 480p wmv nebo v avi. protože avi. bere celkem dost. :) Pokud máš net se stahování 2mb/s tak je to celkem v pohodě :) jen nevím co na to youtube :D
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Fri 02. Aug 2013 20:09:41

Princ wrote:No já mám externí HDD na něm asi 900GB takže pokud mi tam někdo nedal za ty 2 měsíce co sem mimo svůj pc... na ségřině notasu. No záleží i v jaké kvalitě to dáváš jestli v té 480p wmv nebo v avi. protože avi. bere celkem dost. :) Pokud máš net se stahování 2mb/s tak je to celkem v pohodě :) jen nevím co na to youtube :D

Stahování cca 1/MB a nahrávám na 720 px (teda jak kdy). Pak máš teda určitě víc místa a pokud i rychlej internet, tak je to super, teď už zbývá sice hodně věcí, ale jenom jedna nejdůležitější.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Princ » Fri 02. Aug 2013 20:19:11

Njn, plus mám hodně času pokud nepočítáme jednou za měsíc na poštu a učení finštiny jako samouk. (Ano učím se finštinu a jak moc dobře? jen úplné základy) Tak na svém pc mám i lepší grafickou kartu a procesor než na notebook :D jen se bojím, aby to stačilo :)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Fri 02. Aug 2013 20:23:03

Princ wrote:Njn, plus mám hodně času pokud nepočítáme jednou za měsíc na poštu a učení finštiny jako samouk. (Ano učím se finštinu a jak moc dobře? jen úplné základy) Tak na svém pc mám i lepší grafickou kartu a procesor než na notebook :D jen se bojím, aby to stačilo :)

Však jak jsem, psal: zbývá ještě jedna hlavní věc, a potom možná to bude i dobře udělané, jenom když budeme táhnout za jeden provaz, pak se při tom budeme bavit, a bude to udělaný, jako skutečná Hvězdná Brána.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Fri 02. Aug 2013 20:26:13

A jinak, já se učím Ruštinu (i když jsem se učil Španělštinu, tu ale zrušily a tento rok ji budeme mít, problém je, že to bude 3 hodiny týdně (ale myslím si, že to bude málo na učení), takže to asi já moc stíhat nebudu, ale pokusím se.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Princ » Fri 02. Aug 2013 20:31:50

Já si totiž tenhle rok řekl, že se naučím finsky a odstěhuju se z téhle republiky. :D Ale tak pamatuji si jen něco ale zase na finštině je dobrý to, že se to čte po většinou stejně jak se to píše jen tam bývají problém s víceropísmenými slovy. :) pak s 14-15ti pády. :)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Fri 02. Aug 2013 20:38:46

Princ wrote:Já si totiž tenhle rok řekl, že se naučím finsky a odstěhuju se z téhle republiky. :D Ale tak pamatuji si jen něco ale zase na finštině je dobrý to, že se to čte po většinou stejně jak se to píše jen tam bývají problém s víceropísmenými slovy. :) pak s 14-15ti pády. :)

To ve španělštině je to jinak. Tam se spoustu slov nečte jak se píše, a mají jenom 4 pády a u prvního se nepíše žádná předložka, a teď se omlouvám, že to takhle musím napsat, ale s tímhle tématem musím přestat, někomu nad námi by se to nemuselo líbit, když budeš chtít, můžeme si takhle psát o jazycích přes poštu.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

PreviousNext

Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron