nepřátelé, přátelé-umrtí+ vyspělost ras

Moderator: Vývojáři

nepřátelé, přátelé-umrtí+ vyspělost ras

Postby Anerbon » Fri 31. Jan 2014 7:20:31

Kratší název mě nenapadl ale ještě mě napadlo.
za 1.: Když někdo umře, jestli bude jeho tělo zustane na zemi nebo jestli bude mizet? To mizení mě trochu štve u všech her kde to je. Když už tak by mohli mizet až nějakou dobu po souboji. Přece odklidit mrtvoly, nějaký čas trvá (Tohle se samozřejmě netýká postav za které hraje člověk, i když i u nich kdyby zmizeli a mohli se přihlásit až po nějaký době pár minut, nebo třeba i hodinu nebo až druhý den).
za 2.: Budou všechny rasi na urovni zhruba středověku, nebo se budou zobrazovat i rasi které jsou třeba v období kdy viužívají parní stroje, nebo i vyspělejší než Tau'ri. Stačila by jedne, přece jen v Pegasu jich moc nebylo ale nějaký tam stejně byly, a pokud by nějaká rasa využíval např. tvory podobný koním, nebo nějaký obdoby aut, dalo by se třeba jet na koni nebo řídit auto?
za 3. Budou planety vobidlené všechny, nebo jen pár, budou někde jen zvířata a rostliny, nebo jenom rostliny a bude i nějaká neobivatelná planeta? Budou mít planety i měsíce a pokud ano bude se dát i alespoň na jeden dostat (stačil by ten Atlantskej, teda pokud by planeta s atlantis měla měsíc)?

Nějaký nový zprávy o pokračování vívoji hry?
No to by bylo asi všechno.
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron