Atlantis, Křeslo a Obrana Atlantis

Moderator: Vývojáři

Atlantis, Křeslo a Obrana Atlantis

Postby Anerbon » Wed 29. Jan 2014 8:16:23

CHtěl bych se zeptat jak asi zhruba bude vypadat když při obraně použije někdo křeslo a bude bránit Atlantidu drony. Jestli budou vystřelovány postupně a ten hráč bude ovládat ty drony, nebo jestli bude i možnost střelit víc dronů najednou a jestli bude křeslo ovládat i něco jiného než zbraně? Budou na Atlantidě i montovány děla při obraně? jako v jednom dílu (teď si nepamatuju co to bylo za díl) Kde přišli posily ze země a namontovali jich pár. Taky jestli se při utoku na Atlantis dostanou nějací Wraithi na Atlantidu a jestli se bude moci stát i to že část atlantidy odstřelí wraithi s orbity a budou mít Wraithi i tu regeneraci u lodí (ulů)? PLánujete vůbec wraithské Úli? Bude se u postav podle životů i zobrazovat nějaké zranění, jako třeba trochu krve, nebo modřiny, nebo to bude jednodusší a bude se zobrazovat jen život? Ohledně atlantidy ještě jestli bude i někdy (např zničené ZPM) a bude se muset někde najít další? Bude mít Atlantida ze začátku, všechny tři ZPM? Budou rozměry Brány odpovídat seriálu (zhruba, 3krát větší brána)? A Budou i Osobní počítače postav? A ještě bude i nějaká Autodestrukce Např. pokud plánujete nějaký lodě jako daedalus, na těch lodí a jestli i něco takovýho bude na Atlantidě? Bude i možnost v jídelně něco jíst aby postava nevihaldověla, nebo i možnost ležet, třeba na posteli?

Teď jak to prohlížím vidím že je otázek až příliš ale přesto se na ně musim zeptat. Neviděl jsem nikde že by padly ty otázky. Ale je jich hodně tak možná jo. Já o nich teda nevim.
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Re: Atlantis, Křeslo a Obrana Atlantis

Postby bnl1 » Fri 14. Feb 2014 18:24:44

taky by me odpovedi ale myslim zelepsi by byli laptopy nebo tablety
bnl1
 
Posts: 6
Joined: Wed 18. Dec 2013 20:59:05

Re: Atlantis, Křeslo a Obrana Atlantis

Postby denicz » Sun 23. Feb 2014 12:33:40

Většina tvých otázek už padla ;) skus použít vyhledávání klíčových slov, taky bych ti doporučill přečíst si blíž jak by měla hra jako taková fungovat (jedná se o massive multiplayer game) tedy že ji bude hrát hodně hráčů z toho důvodu ztrácí smysl něco jako autodestrukce atlantis, hra by tim zkončila pro všechny.
Image
Image
User avatar
denicz
 
Posts: 274
Joined: Tue 19. Oct 2010 15:20:02

Re: Atlantis, Křeslo a Obrana Atlantis

Postby Princ » Tue 25. Feb 2014 15:03:15

(Ale byl by to dobrý Quest/Mise/Kapitola) Bylo by fajn kdyby to byla kapitole v nějaké alternativní realitě pak by autodestrukce měla i své opodstatnění ;) ale nevím jestli by to vůbec šlo něco takového. Rozdělena na několik questů a konec by mohl být ta autodestrukce ale nechal bych výběr týmu jestli ji zničit nebo ne :-)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Atlantis, Křeslo a Obrana Atlantis

Postby Anerbon » Mon 09. Jun 2014 23:51:51

No tak o tom autodestrukce nevím ale nějak jsem zapoměl. Bude při utoku Wraithů i nějaké poškození města, Pro věčí realističnost. I když opravdu to samo jak se dívám tak postavi nicmoc a prostředí se my líbí. Co čekat od hry která má být zdarma ale, i přez nedostatky to bude super hra. . T9m POškozením ale nemyslím nic velkého, to už jsem četl že větší uprávy by byly problémové dělat ale např. něco pomačkaného, nebo když tam je těch skel např. Vysklený sklo. A oprava by zabrala nějaký čas, takže by např. den zustalo jedno okno vysklený, nebo tak něco.
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47


Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron