počet zbraní

Moderator: Vývojáři

Re: počet zbraní

Postby Comenius » Tue 10. Sep 2013 18:00:02

No podle mě tyčovka a zat. je tady pro ty co mají radši SG-1 než SGA. Prostě aby si přišli na své i ti, kteří jsou zažraní víc do Sg1 ... Jo a Wraithům bych dal o hodně víc životů (v seriálu nešli p90kou pomalu zabít a v ukázce jste si je dávali na 3-5 ran je to podle mě blbost a my by jsme byli nad Wraithama strašně moc OP, protože oni by byli slabší než my. Nechci aby se Wraith dával na celý zásobník, ale takových 10 střel z m16, 15 z p 90 a tak, ale zase aby p90 měla lepší kadenci. Podle ukázek zbraní jsem nezpozoroval znatelný rozdíl mezi kadencí zbraní a jejich poškozením ...) Ale samozřejmě, že až s některou budu hrát, tak to možná bude víc znatelné než na videu. Bude teda nějaký rozdíl mezi zbraněmi, jedny budou mít věští kadenci, menší poškození a přesnost, ale budou víc kopat (bude se s nimi hůř mířit, jiné budou mít menší kadenci, ale větší přesnost a poškození) ?
Comenius
 
Posts: 5
Joined: Tue 10. Sep 2013 17:41:09

Re: počet zbraní

Postby StevenCZ » Thu 19. Sep 2013 13:57:57

Tuším že primarní zbraň bude P90 ž? tu jako jedinou ve velkém množství jednotky SGA používali hlavně je to hodně dobrý typ zbraně :) , ne jen velikostí zásobníku.
StevenCZ
 
Posts: 5
Joined: Wed 18. Sep 2013 20:33:40

Previous

Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron