Hlavní děj (+ něco navíc)

Moderator: Vývojáři

Hlavní děj (+ něco navíc)

Postby KraftmanCZ » Fri 11. Jul 2014 21:05:06

Přeji další (možná hezký) den ve vytváření hry,
osobně mi mně zajímalo, pokud to již nebylo zodpovězeno, jak celkem (cca) plánujete dobu hlavního děje? Multiplayer nepočítám, tam se dá napsat ležatá osmička, ale co Singleplayer, jak dlouhý asi bude? Rád bych se, s dovolením samozřejmě, zeptal ještě na pár věcí. Planety, kolik jich asi bude, a tak přibližná průměrná velikost. Třeba 0,5 - 1 km čtverečný? Poté, celkově, úkoly, budou se zabývat je: Jdi tam a zabij toho a toho, či jdi tam a najdi to a to? Či se celkově bude děj tkz "questů" rozšiřovat, např: Máte jít nalézt ZPM, s tím, že se ptáte vesničanů, jeden z nich se osmělí a řekne Vám: "Ehm... Ano, takovou věc, již předvádíte jsem viděl, ale nestojí mi to za to, abych vám to řekl. Možná, když mi donesete dost jídla pro mou rodinu." S tím, že bychom museli rozvést celkový děj a zjistit, kde sehnat chleba, nebo tu informaci násilím dostat z dotyčné osoby. Pak bychom dostali odpověď, že tu byl před půl hodinou konvoj a my pomocí mapy budeme muset určit, kudy asi šli a předběhnout je a nastražit past. Tady by se mohl využít MP, s tím, že by každý hráč byl na jiné cestě. A poslední (díky Merlinovi) otázka: Již tu byla zmínka o Zemi, tu bych tu moc rád viděl, teda, spíše jen Star Gate Command. Zda pokud by SGC nakonec bylo, plně ovladatelné jako Atlantida, mohla by se tak zvýšit popularita a ve hře by mohly být různé úkoly mezi těmito dvěma stanovištěmi. Celková kooperace mezi nimi.
Děkuji za pozornost a také děkuji za odpověď, Petr Spáčil
P.S: Prosím, pro všechny fanoušky, neberte to jako tkz "hate", jsem jen zvědav, co vznikne.
P.P.S: Pro vývojáře, nerad bych, abyste to brali jako přítěž z mé strany, berte to jako reportáž. A pokud jsem něco prozradil, či se zeptal na něco špatně, z celého mého srdce se omlouvám. Pokud jsem vám ovšem vnukl nějaký nápad, i když z mé osoby neúmyslně, budu jen rád, že hra může být lepší a lepší. Takže celkově přeji (zase, jako v mých minulých příspěvcích) hodně štěstí do vývoje.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Hlavní děj (+ něco navíc)

Postby KraftmanCZ » Fri 25. Jul 2014 17:00:57

Ještě bych něco dal. Bylo by možné zatahovat zbraně, popřípadě velké zbraně nějak připnout na hrudník. Jen, že by asi vypadalo divně, kdybych na někoho pořád mířil. Podobné, jako v The Elder Scrolls: Skyrim. Vím, že už mi tu hodně lidí říkalo, že vás spíše štvu. Ale snažím se jen na něco přijít, ne vás štvát, nebo obtěžovat :).
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Hlavní děj (+ něco navíc)

Postby KraftmanCZ » Fri 01. Aug 2014 11:15:44

Budu rád, když se vyjádří třeba i čtenáři. Případně něco ještě přidat, nebo sem napsat, že už některá z těchto otázek byla zodpovězena.
A rád bych znal odpověď, na kdy asi plánujete Alpha/Beta testy? Nebo spíše, v kolika-ti procentech je hodláte začít. (Na vývoj hry a její datum vydání se neptám)
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Hlavní děj (+ něco navíc)

Postby denicz » Sun 17. Aug 2014 19:35:07

zkus si prostě projít fórum, většina (ne-li všechny) tvoje otázky už mají vlastní topic (některé i dva :D)
Image
Image
User avatar
denicz
 
Posts: 274
Joined: Tue 19. Oct 2010 15:20:02

Re: Hlavní děj (+ něco navíc)

Postby KraftmanCZ » Sun 17. Aug 2014 19:51:41

Heh, díky. Já už to fórum četl tolikrát, že se mi to vše plete. Ale díky za info.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Hlavní děj (+ něco navíc)

Postby Athelios » Sun 17. Aug 2014 21:17:53

Zdravím,
To KraftmanCZ: Tvoje nápady určitě nejsou zbytečné, ale záleží na tom jak jsou schopní vývojáři je implementovat. Problém je v tom, že na hlavní stránce SGAA je úplný basic koncept hry a na foru jsou tisíce všemožných nápadů. My jako čekatelé-hráči nemáme dost informací od vývojářů o aktuálním stavu hry na to, aby jsme mohli navrhovat takto radikální nápady, které jsou třeba neslučitelné s jejich aktuálním prototypem hry. A mnoho z nás ani nemá čas studovat xxx stránek fora přeplněné nereálnými koncepty. Proto by byl ze strany vývojářů dobrý krok nás informovat o funkčních systémech hry a přiblížit nám aktuální stav hry (nejlépe přehledně na hlavní stránce). Předejdou tím zbytečnému odbočováním od důležitějších systémů hry. Mám dojem, že v tomto směru poněkud vázne komunikace a odradí to i mnoho potenciálních hráčů.

Děkuji, Athelios
Athelios
 
Posts: 2
Joined: Wed 13. Feb 2013 21:14:38

Re: Hlavní děj (+ něco navíc)

Postby KraftmanCZ » Sun 17. Aug 2014 21:31:22

Díky, já to vím. Proto k tomu dodávám, že i když jsem dal návrhy, nenutím je do toho. Prakticky se jen ptám, právě kvůli tomu nedostatku informací.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Hlavní děj (+ něco navíc)

Postby Athelios » Sun 17. Aug 2014 21:41:46

Jsem si jist, že v tomto duchu uvažuje většina členů fora. Bohužel ta komunikace je více než nedostatečná. Omlouvám se, že to tak musím říci, ale momentální stav připomíná spíše jako by vývoj umíral, než aby postupoval. Mýlím-li se, prosím, aby mě někdo opravil. Rád bych viděl vyjádření se k tomuto od někoho z vývojářů.

Děkuji, Athelios
Athelios
 
Posts: 2
Joined: Wed 13. Feb 2013 21:14:38

Re: Hlavní děj (+ něco navíc)

Postby KraftmanCZ » Sun 17. Aug 2014 21:43:02

Věřím, že stále pokračuje, i když pomaleji. Ale mám podobný názor
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR


Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron