Příběh

Moderator: Vývojáři

Příběh

Postby Nesmed » Tue 03. Jun 2014 18:01:51

Ahoj měl bych na vás pár otázek. Tak za prvé od které části seriálu se bude příběh odvíjet respektive od které série, protože vím, že tady bylo na foru něco o 3 sérii a o tom že velitelem bude Weirová, ale zajímalo by mě jestli se váš názor nezměnil přece jenom to byla dlouhá doba a za druhé bude mít hráčův charakter ve hře vlastní příběh? Myslím tím to že by určité části planet instancovány a do nich by mohl vkročit hráč sám nebo jenom s jeho týmem (grupou, skupinou). Nebo jestli se to celé bude soustředit na příběh expedice jako celku ať už různými eventy nebo jinak. Předem díky za odpověď a ať se vám daří.
Nesmed
 
Posts: 19
Joined: Tue 06. Dec 2011 19:16:00
Location: Brno

Re: Příběh

Postby strilac » Thu 05. Jun 2014 10:09:54

Příběh určitě nebude o seriálu, to už tady bylo řečeno několikrát. Velitelem bude Weirová.
strilac
 
Posts: 14
Joined: Sun 25. Nov 2012 20:46:16

Re: Příběh

Postby Anerbon » Mon 09. Jun 2014 23:43:52

Takže je to buď minulost nebo jedna z mála alternativních realit kde Lidstvo přežilo a dokonce přežila i Weyrová. Jinak opravdu sice nejlepší byla Weyrová ale poslední kdo tam byl tak byl Woolsy nebo jak se píše tak mě taky napadla otázka zda bude velitelem Weyrová ale, bez Weyrové by to asi nebylo ono. JInak jsem rád že se pokračuje, už jsem to skoro vzdal ale jak vidím tak jsem se bál zbytečně. No naštěstí to teda pokračuje. DOufám že se bude dařit a že to vyjde co nejdřív. Zpátky k Weyrové a Atlantidě. Na Weyrovou si asi každý zvikl a tak mě osobně a asi i každému bylo líto když Ji Expedice a tím i celé lidstvo stratilo. Tohle je skvělý způsob jak ji vrátit. Sice tu nepujde děj a podle serialu to asi taky nepujde. Teda jinak Děj tady bude ale bude vytvořen samotnýmy hráči. A zřejmě to vypadá že se to opravdu ale jinak bude odehrávad nějak kolem druhý nebo třertí serie, jinak by jediným vysvětlením bylo že je to jiná Alternativní Realita.
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47


Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron