Půjde ve hře odstraňovat "nepotřebné" předměty?

Moderator: Vývojáři

Půjde ve hře odstraňovat "nepotřebné" předměty?

Postby kubíčeklol » Fri 18. Apr 2014 7:50:13

Jen sem se chtěl zeptat jestli půjdou odstraňovat nepotřebé předměty jako budou pozemské počítače
např že bych v operačním nechal jen antické konzole
kubíčeklol
 
Posts: 5
Joined: Fri 18. Apr 2014 6:24:26

Re: Půjde ve hře odstraňovat "nepotřebné" předměty?

Postby Comenius » Wed 30. Apr 2014 16:54:10

Pochybuju, že půjde vůbec jenom manipulovat s texturturama hry. Jinak nechápu, proč by jsi to dělal :roll: Kdyby byli "nepotřebné" přece by je tam neměli ne :idea: ;)
Comenius
 
Posts: 5
Joined: Tue 10. Sep 2013 17:41:09

Re: Půjde ve hře odstraňovat "nepotřebné" předměty?

Postby kubíčeklol » Wed 07. May 2014 5:28:14

V podstatě jsou nepotřebné protože jak de vidět tak všichni umí hodně používat antickou technologii.

Já bych to udělal např. protože se mě líbí antická architektura a jejich počítače podle mě by to bylo dobrý. :)
kubíčeklol
 
Posts: 5
Joined: Fri 18. Apr 2014 6:24:26

Re: Půjde ve hře odstraňovat "nepotřebné" předměty?

Postby Anerbon » Tue 13. May 2014 8:29:30

Myslím že pozemské počítače, byly i v serialu tak proč by neměli být ve hře? Souhlasil bych s přemísťováním Notebook ale ne s počítači. Nevim proč. Mě se taky líbí Antická architektura ale proto se ještě nemusí měnit vzhled který je i v serialu jen na antickou. POzemská technologie do toho přece patří. Je to přece pozemská expedice. Jsou tam lidé a lidé si sebou přivezli i svou technologii takže by se asi měla pozemská technologie zobrazovat i ve hře. Pak by s toho vymizela ta podstatná část celý atlantis navíc jsou některé věci u kterých lidé ani nedokázaly přijít k čemu jsou natož je pak zprovoznit. nebo věci u kterých zjistily funkci ale nezprovoznily je. BEz pozemských počítačí a přídavku do Atlantis by se stoho rovnou mohlo udělat Antické město což i je ale z antickýmy obivateli a zasadit se milion let do minulosti. A má to být simulace života na atlantídě v tom smyslu že jsme lidé, takže asi i ta technologie (alespoň nějaka).
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Re: Půjde ve hře odstraňovat "nepotřebné" předměty?

Postby kubíčeklol » Tue 13. May 2014 9:35:59

1,Já si zas naopak myslím že by to bylo dobré přece jen antikové byly mnohem chytřejší než expedice a navíc jak si říkal je to antické město a navíc kdybychom dostali ve hře pár antiků to bylo podle mě taky dost dobrý , ale navíc bychom se maximálně dostali jen asi o 10 000 let když antikové obývaly město podle mě pozemské počítače nejsou ak podstatná část atlantis jsou přece antické laboratoře a technologie a navíc by mohla být i ve hře janusova laboratoř a navíc kdybychom se dostali milion ale do minulosti nejen že bychom našli antiky ale i atlantis když byla ještě na zemi a navíc i z toho že bychom se dostali mi do minulosti z vetšího hlediska bychom se dostali do budoucnosti protože antická technologie je mnohem rychlejší a dokonalejší a je i více odolná a navíc všechny antické věci aktivují i když do místnosti příjde někdo s antickým genem
2, obivateli (tam je y)
kubíčeklol
 
Posts: 5
Joined: Fri 18. Apr 2014 6:24:26

Re: Půjde ve hře odstraňovat "nepotřebné" předměty?

Postby admin » Tue 20. May 2014 18:14:14

Lituji ale tyto zásahy do prostředí (obzvláště pak v lokaci Atlantidy) možné nebudou, co se týče ostatních změn prostředí (převážne drobných) hráčem, zatím se rovněž neplánují, nicméně je tato otázka ještě otevřená podle postupu, situace a možností enginu.
Webmaster, 2D Grafik (GUI)
admin
2D Grafik
 
Posts: 15
Joined: Mon 25. Jan 2010 16:49:08


Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron