Nebude přetížený server ?

Moderator: Vývojáři

Nebude přetížený server ?

Postby Comenius » Tue 10. Sep 2013 17:43:49

Ahoj dělám si starosti s tím, že mulťák bude věčně plný a přetížený. Na kolik slotů hodláte udělat server a jak to celkově bude s multiplayerem pojede non-stop ? A přibližné info o startu otevřeného beta testu stačí mi v řádech let (např. koncem roku 2013, začátkem 2014 apod.) nebojte nikdo nebude zklamaný když se opozdíte...
Ps. je možné, že některé z otázek tu už byly odpovězeny, ale chtěl jsem to tu nějak oživit :)
Comenius
 
Posts: 5
Joined: Tue 10. Sep 2013 17:41:09

Re: Nebude přetížený server ?

Postby KraftmanCZ » Wed 11. Sep 2013 13:13:17

Comenius wrote:Ahoj dělám si starosti s tím, že mulťák bude věčně plný a přetížený. Na kolik slotů hodláte udělat server a jak to celkově bude s multiplayerem pojede non-stop ? A přibližné info o startu otevřeného beta testu stačí mi v řádech let (např. koncem roku 2013, začátkem 2014 apod.) nebojte nikdo nebude zklamaný když se opozdíte...
Ps. je možné, že některé z otázek tu už byly odpovězeny, ale chtěl jsem to tu nějak oživit :)

O slotech už tu zmínka byla. A to dokončení, bude až bude. Podle mě tato otázka byla sice už několikrát dána, ale až něco budou chtít autoři zveřejnit (u stavu vývoje; dokončení), určitě na nás nezapomenou
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Nebude přetížený server ?

Postby Comenius » Wed 11. Sep 2013 13:22:13

Ano určitě nám dají vědět, ale podle mě strácí dost lidí na tom, že neznají přibližné vydání ani v rocích. Vím, že vývoj takovéto hry není vůbec jednoduchý, ale nějaký odhad mít musí... A ještě bych se chtěl zeptat. Bude hra kompletně v češtině ? A nebo bude v angličtině. Myslím tím hlavně questy ve hře a další texty. A hra je veřejná pro celý svět že ? Takže ji budou moct hrát úplně všichni co ? Já bych byl ale pro, aby byli některé servery jen pro čechy.
Comenius
 
Posts: 5
Joined: Tue 10. Sep 2013 17:41:09

Re: Nebude přetížený server ?

Postby MrJNavratil » Thu 12. Sep 2013 15:22:47

Mám dojem že hra bude i CZ i ENG (někde to bylo řečeno). Společným serverům bych se ale nebránil.
Řeknu ti, Teal'cu, že jestli brzy nezjistíme jak z toho ven tak se zvoknu… zcvoku… to znamená přijít o rozum, zbláznit se, zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, zblbnout!!!
User avatar
MrJNavratil
 
Posts: 38
Joined: Fri 05. Nov 2010 20:40:24
Location: Tovačov


Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron