Kdy už to konečně vyjde? :-)

Moderator: Vývojáři

Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby LordovCZ » Tue 27. Aug 2013 13:35:27

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli ještě na té hře děláte, nebo tak, poněvadž už na ni pěkně dlouho čekám a o ní žádné novější zprávy nevidím... :-)

Předem děkuji za odpověď :)
LordovCZ
 
Posts: 1
Joined: Tue 27. Aug 2013 13:33:22

Re: Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby KraftmanCZ » Tue 27. Aug 2013 18:47:41

Myslím, že kdyby přestali, dali by vědět. Já pořád neztrácím naději.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby StevenCZ » Thu 19. Sep 2013 13:34:20

Taky bych rád věděl aspoň přibližný termín, kdy hra vyjde moc se těším podle toho co jsem četl to bude nářez :) :D
StevenCZ
 
Posts: 5
Joined: Wed 18. Sep 2013 20:33:40

Re: Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby denicz » Sat 25. Jan 2014 21:29:07

KraftmanCZ wrote:Myslím, že kdyby přestali, dali by vědět. Já pořád neztrácím naději.

No, už sem viděl projekty (i SG) který zkončili a to autoři o tom vědět nedali :D ale jak říkáš, je třeba neztrácet naději ;)
Image
Image
User avatar
denicz
 
Posts: 274
Joined: Tue 19. Oct 2010 15:20:02

Re: Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby Anerbon » Sun 26. Jan 2014 17:01:39

Jak daleko je ten vývoj hry (zhruba) ? 60, 70% ? Mohl bych si s toho udělat přibližný obrázek jak dlouho bych mohl čekat, za předpokladů že by se tempo udrželo, a ten čas bych si popřípadně dvakrát nebo až 5krát prodloužil. A čekal bych že to bude v rozmezí dejme tomu 1 rok až 5 let.

Ale doufám že se na tom pořád pracuje. Je to snad jediná hra stargate o které jsem se dozvěděl ještě při vývoj, už jsem se dozvěděl o cca pěti hrách ale několik dnů po tom jsem se dozvěděl že ji zrušily už před nějakym měsícem, možná i delší dobou, z jiný stránky.
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Re: Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby LukasVoit » Sun 02. Feb 2014 21:08:56

Dělá se na ni +-4roky(chápu náročnost vývoje čím je hra vymakanější tím trvá déle), ale pro uklidnění některých uživatelů by chtělo přidat nějaké video z vývoje a info jak se vám daří, aby nestráceli naděje. Už se těším, až hra vyjde podle toho co jsem měl možnost přečíst tak to bude pecka ve stargate :)
LukasVoit
 
Posts: 2
Joined: Sun 02. Feb 2014 20:56:24

Re: Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby Anerbon » Mon 03. Feb 2014 5:26:16

NO že video noví neni tak to mi vůbec nevadí jenom po měsíci už mám trochu strach že to vzdali ale pořád doufám že ne a dokud někde nebude napsáno prohlášení o tom že to vzdali tak v to budu doufat dál. Žadnou hru stargate jsem ještě nikde neviděl a kdiž tak to vzdali ale většinou kvuli financím, což tady asi nehrozí když se na tom nevidělává. Jestli jsem nějakou hru našel tak nebyla na počítač a už vůbec nebyla o atlantidě ale sgc. Tak jen doufám že vívoj pokračuje dál a že hra opravdu dojde své finální verzze a bude mi jedno jestli na to budu čekat rok nebo 10 let. A opravdu to vipadá že tvorba hry trvá 4 roky a je tomu asi dva, možná tři roky co jsem se o tom poprvý dozvěděl, zezačátku jsem nemohl uvěřit. že něco takovího opravdu existuje. tak hlavně ať to vidrží.
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Re: Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby LukasVoit » Mon 03. Feb 2014 6:45:02

Také si myslím, že by dali vědět kdyby to vzdali přece jen průměr tvorby hry je 4 roky+- nějaký ten měsíc tak snad tento rok vyjde uvidíme jak jsem říkal čím je hra kvalitnější tak déle trvá a tato hra vypadá výborně viděl jsem spoustu her na stargate ale většina je RPG což mě nebaví. Není to tak záživné, když nemůžeš hrát za vojáka, střílet atp.
LukasVoit
 
Posts: 2
Joined: Sun 02. Feb 2014 20:56:24

Re: Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby Anerbon » Tue 04. Feb 2014 3:44:00

No tak něco kolem dvou let jim trvalo než udělali atlantidu a jednu jinou planetu. Navíc na tom pracujou jen ve volnim čase a to znamená že pokud udrželi tempo tak by teď mohli dělat čtvrtou planetu i s atlantis pátou a plánujou jich 10 takže pokud by rychlost zustala jako byla první dva roky tak by mohla podle mě být hra hotová tak do roku 2019 nebo 20. samozřejmě mohuo na tom dělat i richlejc takže bi se dalo předpokládat že už by to mohlo tenhle nebo příští rok vijít ale taky by mohli spomalit a to by znamenalo že si počkáme klidně i další deset let. Takže jak to vidim já tak rozmezí kdy bude hra hotová je mezi jednim měsícem a 12 lety. čekám na hru zatim tři roky a za tu dobu jsem o tři roky zestárl a to znamená že mi bude tak 16 a až to vijde tak mi muže být i 20 nebo víc let ale tak dlouho doufám že čekat nebudu. Doufám že s těmi čtyřmi roky máš pravdu. To by bylo i 3. nejpravděpodobnější vysvětlení toho že nemáme žádný informace dokončujou hru a dělaj pár detailů a aby to měli co nejdřív tak se nedívaj na forum, hned po 1. Nemají dostatek volného času aby mohli vivíjet hru a ještě odepisovat a 2. Vzdali vívoj (což opravdu doufám že ne). Ale dokud nebudu mít další informace tak to budu muset brát jako jednu možnost ale pořád zbývají další dvě možnosti takže je šance na to že hra vijde 67% a že nevijde 33%
Teď se mi zdá jako bych tohle psal ale jindy než teď. taky se mi zdá jako bych tu hru už hrál a jako bych byl i v těch místnostech na atlantidě. Takže to vypadá že ji dokončej. Tomuhle tušení nebo jak to nazvat zatim důvěřuju. Zklamalo mě to jen párkrát asi ve 2 nebo 3 z 10 případů.
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Re: Kdy už to konečně vyjde? :-)

Postby Princ » Tue 04. Feb 2014 11:46:10

Pokud někdo z nich nemá maturitní zkoušky tak se to omluvit dá. Až si říkám, proč nemají na fórech nějakého mluvčího. :D
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Next

Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron