Natáčení

Moderator: Vývojáři

Natáčení

Postby KraftmanCZ » Wed 31. Jul 2013 20:00:45

Vaše hra mi připadne jako jedna z nejlepších o Star Gate (beru i modifikace), proto mě napadá, že by mohlo jít udělat těžkou, ale za to zajímavou věc. Vaše hra je sice po grafické stránce nedokonalá (nemyslím to jako urážku, máte o 99% víc plusů než mínusů), zato ale možnostmi, příběhem a funkčností předčí ostatní. Tedy, dostávám se k mému návrhu, jak jistě víte, bylo natočeno 5 sérii SGA přesně 100 dílů. Proč by něco takového nešlo udělat i u vás? Dabing (kdyby se uskutečnil) by byl jenom u hlavních postav. Máte udělané skvělé město i okolí, Atlantida je také úžasná, je v tom hodně práce, chápu snažil jsem se už o něco podobného, vyšel z toho jenom Trailer na SGVE server a to po 4 měsících. Ale na to jsem byl sám a pevně věřím, že tohoto projektu by se rádi účastnili i hráči. Teď už jenom záleží, jak dále propracujete příběh, mapy etc... A hlavně záleží na tom, jestli by to pro vás byl spíš propadák nebo propagace a také "sranda". Na nejhlavnější jsem zapomněl: je to jenom další můj návrh do budoucna, chápu, že se vám nemusí líbit, proto jsem připraven na kritizaci jak od adminů, tak i členů. Pokud by nakonec o tohle byl zájem, možná bych to i domyslel.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Princ » Wed 31. Jul 2013 20:34:40

Nějak sem asi na tvrdlí... :D pochopil jsem to správně, že z toho chceš udělat seriál nebo něco podobného? Dle mě je stejně nejschůdnější cesta kdy tohle natáčet buď jako zrecenzovat hru nebo ji hrát a natáčet každou misi ale to by byl Let's play ale to milují lidi jen když do toho grkáš a mluvíš jako 13letý harant :D
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Wed 31. Jul 2013 20:53:28

Princ wrote:Nějak sem asi na tvrdlí... :D pochopil jsem to správně, že z toho chceš udělat seriál nebo něco podobného? Dle mě je stejně nejschůdnější cesta kdy tohle natáčet buď jako zrecenzovat hru nebo ji hrát a natáčet každou misi ale to by byl Let's play ale to milují lidi jen když do toho grkáš a mluvíš jako 13letý harant :D

Možná jsem toto špatně pochopil, proto se za případné potíže omlouvám.

1. Tohle byl jen návrh a ano když už to tak píšeš, chtěl bych něco natočit (tím nemyslím, že bych to natáčel já), protože si myslím, že by to mohlo přilákat hodně lidí.

2. Nemyslel jsem to jako ukázky jak vyhrát mise, byly by tam třeba schůze, eventy etc.. prostě seriál ne LP.

3. Při natáčení jsem nanejvýš slušný a rozhodně nemluvím sprostě ani negrgám a menší připomínka, je mi 14, ale pokud jsem to dobře pochopil, tak jsi nemluvil ke mě. Takže jestli se ti můj návrh nelíbí, tak prosím, já jsem k téhle věci už napsal svoje.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Princ » Wed 31. Jul 2013 21:41:53

1. Dobře, tak já bych to rád natočil.

2. Něco na způsob parta kámošů se sešla u jednoho úkolu a plního spolu přitom si vykládají mezi sebou? Ale tak aby to vypadalo seriálově. "Včera jsem se díval z okna atlantidy." druhý na to. "Co jsi vykoumal?" "Že okno netěsní." (Neberte to vážně jen sem vypustil fantazii když se 8let věnuji psaní povídek).

3. Mě je 19 let a těší mě. Mluvil jsem k té nezdvořilé straně. Já mám rád když se ve videích mluví k věci a vypráví se o nedostatcích a tak. Tak pokud to bude v schopných rukách tak proč by se nic nenatočilo. Ale, aby to vypadalo seriálově tak by někdo musel být kameraman. Protože filmy když se točí tak se točí z více úhlů a několikrát :) A pak se pohraje ve střižně :D (Ne nedělám u filmové branže ale tak jsem to slyšel od lidí co v pár filmech byli)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Thu 01. Aug 2013 7:02:24

Princ wrote:1. Dobře, tak já bych to rád natočil.

2. Něco na způsob parta kámošů se sešla u jednoho úkolu a plního spolu přitom si vykládají mezi sebou?...

S tím kameramanem souhlasím, podle mě příběh nebude těžké vymyslet, můžeme se inspirovat seriálem, i když né úplně. Když teda budu pokračovat u toho kameramana, musely by se nějak vypnout jeho panely a zaměřovač, a nesmí mít zbraň, a pak už jenom záleží na tom, jak bude vymyšlený příběh a jak to ti lidé zahrají. A ten kdo to bude natáčet (neříkám, že to musí být jeden), tak musím mít hlavně rychlý internet. A pak doufám, že sem napíšou připomínky i ostatní lidé.
Last edited by KraftmanCZ on Fri 02. Aug 2013 11:45:31, edited 2 times in total.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Locko » Thu 01. Aug 2013 12:22:36

Tak s tímhle bych vám rád pomohl.Taktéž mi je 14, ale já se když už spíše soustřeďuju na efekty.Ale když už, tak dokážu hrát i takhle.Párkrát jsem už hrál v seriálu z jednoho roleplay zachranářského samp serveru.A pokud ten mp bude jako by v seriálu tak to si užiju. Vlastně jako by pokračování příběhů z SGA. Ale bude tam muset někdo být, aby malé děti, které dělají blbosti vyhodil.Ovšem mé místo v SGAA bude nejspíše technik, protože jsem si s Rodneym docela podobný a také mě spíše v SGA baví technika. :-)
User avatar
Locko
 
Posts: 7
Joined: Wed 31. Jul 2013 13:54:29

Re: Natáčení

Postby Princ » Thu 01. Aug 2013 17:01:49

Ano s tím panelem a zaměřovačem je to vždy složitější ale doufám, že to půjde vypnout někde v nastavení. Protože panely co vím se dají vypnout i v STO. Fraps mám, ještě místo na HDD a ten super rychlej internet. Píšu z místa kde zrovna internet a technika není zrovna nejlepší. :) No pak jen udržet u všech částí nějaký zvuk. :-)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Thu 01. Aug 2013 17:43:16

Teď mluvím ke všem, děkuji, teda, že jste můj návrh alespoň trošku přijali, ale je tu dál jeden háček. Ještě k tomuhle nic nenapsal žádný správce. A jak jsem myslím už napsal, ti kameramané by se hodili minimálně dva. A ano myslel jsem to jako nějaké pokračování SGA.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Fri 02. Aug 2013 19:00:10

Tak snad to vyjde a když ne, tak co se dá dělat. Zase se mi zdá, že to možná už přeháníme, ale třeba ne. Hlavně by to chtělo udělat server, který by byl zaheslovaný, ale nevím, jestli to jde. A teda pokud by to Administrátoři podpořili, tak bych požádal aby se sem možní uchazeči napsali a třeba i s nějakými nápady. Ale znovu upozorňuji, až po souhlasu Administrátorů.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby Princ » Fri 02. Aug 2013 19:36:15

A používáš skype? bo na icq moc nechodím...

Jen jsem dneska přemýšlel kdyby to administrátoři odsouhlasili. Tak už vidím jak pak budeme stříhat videa a promazávat kvůli nepovedené scéně. :-D I když by to mohlo být třeba vždy ke konci nějakého dílu nebo udělat sbírku nepovedených scén do jednoho :-D
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Next

Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron