Natáčení

Moderator: Vývojáři

Re: Natáčení

Postby Princ » Fri 02. Aug 2013 22:28:09

Nemám s tím problém. :)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Natáčení

Postby Locko » Sat 03. Aug 2013 15:28:27

Tak když tak, tak mám 2 externí disky.Takže asi skoro 1000gb. A fraps mi jede v poho full hd.
User avatar
Locko
 
Posts: 7
Joined: Wed 31. Jul 2013 13:54:29

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Sat 03. Aug 2013 17:57:43

Vidím, že vy dva se o to hodně staráte, to je dobře, ale ještě není skoro o čem mluvit, můžeme zatím vymyslet třeba scénář různých dílů. Ale tohle vše bude na nic, když ta hra nebude dodělána (což se určitě nestane) a když nám tohle nedovolí výrobci.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Thu 08. Aug 2013 14:06:01

Jo a neberte prosím vás na vědomí začátek mého prvního komentáře (to s tou grafikou), nevím, co to do mě vjelo. Samozřejmě je to na MMO hru přímo skvělá grafika. A jenom bych tak doplnil, byl bych rád, kdybyste (alespoň někdo) řekli něco k tomuto tématu, jestli vám toto téma vadí, tak se za něj omlouvám, ale lepší by byla odpověď. Abych já, ani nikdo jiný neměl mylný nadšení. Děkuji
P.S: Kdybyste řekli ANO, tak by to to třeba šlo už udělat ve finálnější verzi Beta testování. A to by asi bylo vše, už přestanu otravovat (dokud mě, ovšem, zase něco nenapadne).
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby t17 » Thu 08. Aug 2013 15:47:41

Nevím, k čemu bych se vlastně měl vyjadřovat :). Pokud jsem to správně pochopil, nepotřebujete k natočení nic od vývojářů hry. Video ze hry samozřejmě natočit můžete (budeme rádi, když při zveřejnění bude uveden název hry a třeba odkaz na náš web), hra samotná bude freeware, takže tím nic neztratíme a naopak se tak o hře může dozvědět více hráčů.
Hlavní grafik; 3D/2D

"Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist." Albert Einstein
Image
portfolio | blog | twitter
User avatar
t17
3D Grafik
 
Posts: 260
Joined: Mon 25. Jan 2010 18:41:58
Location: Jablonec nad Nisou

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Thu 08. Aug 2013 15:52:52

t17 wrote:Nevím, k čemu bych se vlastně měl vyjadřovat :). Pokud jsem to správně pochopil, nepotřebujete k natočení nic od vývojářů hry. Video ze hry samozřejmě natočit můžete (budeme rádi, když při zveřejnění bude uveden název hry a třeba odkaz na náš web), hra samotná bude freeware, takže tím nic neztratíme a naopak se tak o hře může dozvědět více hráčů.

Hlavně jsem myslel, že tam budou hrát Hlavní postavy tzn: Vy, vývojáři hry, bylo by to dobré, a pochybuji, že bych sehnal dost lidí na udělání pořádného "seriálu či videa". Takhle jsem to myslel :).
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby t17 » Thu 08. Aug 2013 15:55:05

Hlavní postavy ze seriálu budou po změně v designu počítačem řízené NPC.
Hlavní grafik; 3D/2D

"Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist." Albert Einstein
Image
portfolio | blog | twitter
User avatar
t17
3D Grafik
 
Posts: 260
Joined: Mon 25. Jan 2010 18:41:58
Location: Jablonec nad Nisou

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Thu 08. Aug 2013 15:57:36

t17 wrote:Hlavní postavy ze seriálu budou po změně v designu počítačem řízené NPC.

Aha, takže další problém na seznam... Vy mi to snad schválně stěžujete (nemyslím vážně), ale i tak nevidím problém, aby si tam vývojáři zahráli, teda pokud vy ano, tak co se dá dělat, že :)?
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Natáčení

Postby marxadus » Tue 13. Aug 2013 12:48:06

Je každého zvlášť věc, kdo si v tom bude chtít zahrát nebo ne ;)
User avatar
marxadus
1. fanoušek
 
Posts: 132
Joined: Mon 08. Mar 2010 14:26:33

Re: Natáčení

Postby KraftmanCZ » Tue 13. Aug 2013 12:49:04

marxadus wrote:Je každého zvlášť věc, kdo si v tom bude chtít zahrát nebo ne ;)

To ano, ale já myslel, že se tady mohou dát i návrhy na zlepšení hry.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

PreviousNext

Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron