Dabing postav

Moderator: Vývojáři

Dabing postav

Postby KraftmanCZ » Tue 30. Jul 2013 14:42:07

Menší otázka: budou mít NPC nějaký Dabing? Pokud ano, bude i nějaký alespoň minimální u hratelných postav? Děkuji
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Dabing postav

Postby t17 » Tue 30. Jul 2013 17:01:24

Dabing rozhovorů by mohl být - podle dohody s některou skupinou herců. Pokud tomu tak bude, určitě by byl dabovaný i hlas hráče.
Hlavní grafik; 3D/2D

"Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist." Albert Einstein
Image
portfolio | blog | twitter
User avatar
t17
3D Grafik
 
Posts: 260
Joined: Mon 25. Jan 2010 18:41:58
Location: Jablonec nad Nisou

Re: Dabing postav

Postby KraftmanCZ » Tue 30. Jul 2013 17:22:30

t17 wrote:Dabing rozhovorů by mohl být - podle dohody s některou skupinou herců. Pokud tomu tak bude, určitě by byl dabovaný i hlas hráče.

Už jsem se lekl, že to bude naprostá blbost a mám ještě jeden nápad, já bohužel nevím kolik by to dalo práce (určitě hodně), ale prakticky ve většině her jsou NPC blbý v tom smyslu, že jsou naprosto odhodlaní vás zničit, teď přicházím k mému nápadu. Co kdyby se s určitým životem (třeba 5% (a jenom někteří)) nepřátelé vzdávali a bylo by jen na hráčích, jestli by je dorazily, nebo třeba odvedli do Atlantidy na ošetřovnu (aby to nebylo náročné na na udělání, tak by se stiskla jenom příslušná klávesa a dotyčný by odešel sám do Atlantidy, později by se třeba objevil ve vězení.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Dabing postav

Postby KraftmanCZ » Tue 30. Jul 2013 18:57:36

KraftmanCZ wrote:
t17 wrote:Dabing rozhovorů by mohl být - podle dohody s některou skupinou herců. Pokud tomu tak bude, určitě by byl dabovaný i hlas hráče.

Už jsem se lekl, že to bude naprostá blbost a mám ještě jeden nápad, já bohužel nevím kolik by to dalo práce (určitě hodně), ale prakticky ve většině her jsou NPC blbý v tom smyslu...
Pokud by se toto uskutečnilo, tak jakmile by byl dotyčný/á (přízrak, či někdo jiný) v cele, hráč by došel za Dr. Weirovou a ta by mu dala peníze nebo body (jakékoli). Byl by to úkol na pořád, po celou hru. Tak tady je můj nápad a teď mi můžete napsat co všechno z toho se nedá zrealizovat :).
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Dabing postav

Postby strilac » Thu 01. Aug 2013 16:33:12

Viděls někdy wraitha aby se vzdával?
strilac
 
Posts: 14
Joined: Sun 25. Nov 2012 20:46:16

Re: Dabing postav

Postby Locko » Thu 01. Aug 2013 16:49:33

strilac wrote:Viděls někdy wraitha aby se vzdával?

Já ano.Tod! :-)
User avatar
Locko
 
Posts: 7
Joined: Wed 31. Jul 2013 13:54:29

Re: Dabing postav

Postby KraftmanCZ » Thu 01. Aug 2013 17:40:22

Locko wrote:
strilac wrote:Viděls někdy wraitha aby se vzdával?

Já ano.Tod! :-)

Já jsem nikdy nenapsal, že se bude jednat o Přízracích, ale Locko má pravdu, Tod je toho příkladem a jak jsem už psal, tohle by tu hru zkrášlilo, bylo by to mnohem realističtější. A nevím, ale asi jsem nenapsal, že jsem nemyslel, že by se vzdávali úplně všichni :).
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Dabing postav

Postby KraftmanCZ » Fri 09. Aug 2013 5:52:39

Ještě bych se vrátil k tomu Dabingu, ano napadlo mě něco dalšího, KDYBY se uskutečnil, co kdyby Radka Zelenku mluvil pan Nykl, třeba na dálku by to nahrál a pak poslal, teda pokud s tím budou obě strany souhlasit.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Dabing postav

Postby marxadus » Tue 13. Aug 2013 12:37:40

Nápad se vzdáváním Wraithů je spíš komplikace než přikrášlení, zvláště když se tento systém u podobných her prakticky neprosazuje (může existovat pár takových RPG, ovšem nikdo by asi nenadával, kdyby tento systém nebyl v SGAA obsažený).
Co se dabingu týče, záleželo by asi hlavně na tom, zda by původní herci (např. Nykl) chtěli za dabing nějaký honorář, musí se taky brát v potaz, že SGAA je freeware hra, do níž vývojáři investují především čas a ne své peníze.
User avatar
marxadus
1. fanoušek
 
Posts: 132
Joined: Mon 08. Mar 2010 14:26:33

Re: Dabing postav

Postby KraftmanCZ » Tue 13. Aug 2013 12:46:15

marxadus wrote:Nápad se vzdáváním Wraithů je spíš komplikace než přikrášlení, zvláště když se tento systém u podobných her prakticky neprosazuje (může existovat pár takových RPG, ovšem nikdo by asi nenadával, kdyby tento systém nebyl v SGAA obsažený).
Co se dabingu týče, záleželo by asi hlavně na tom, zda by původní herci (např. Nykl) chtěli za dabing nějaký honorář, musí se taky brát v potaz, že SGAA je freeware hra, do níž vývojáři investují především čas a ne své peníze.

Však se ho můžeme zeptat. A jak jsem zmínil, to vše byly jenom návrhy.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Next

Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron