Expedice-Rasy

Moderator: Vývojáři

Expedice-Rasy

Postby Anerbon » Sun 30. Jun 2013 19:56:48

Budou členy expedice jen Tau'ri z vijimkou Ronona Dexe a Teyli Emagen, nebo i jiné rasy, například Jaffové, které jsou našimy spojenci? Jestli se za ně bude možné hrát? předpokládám a čekám že ne ale nejsem si jistý. předpoklad vycházý hlavně ze seriálu. Jo taky bych se chtěl zeptat jestli se tady setkáme i s nějakym Asgardem, jako v serialu na té lodi nebo ti nepřátelští, jestli budem alespoň občas zabíjet i něco jiného než Wraithy? Například ty Asgardy jak přežily jen díky tomu že věří že účel světí prostředky. Myslim si že ti nepřátelští Asgardi tam asi nebudou, přece jen se objevyli jen v jednom díle. Ale nevym to. Ono je totiž obrovskej rozdíl mezy myšlenim a věděnim.
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Re: Expedice-Rasy

Postby RONONDEX » Fri 04. Apr 2014 9:46:30

A taky je velkej rozdíl mezi i a y, tak se je nauč používat :D
RONONDEX
 
Posts: 10
Joined: Sat 05. Jan 2013 18:05:01

Re: Expedice-Rasy

Postby Anerbon » Tue 13. May 2014 8:34:03

Já v y a i rozdíl nevidím. Hlavně mě ta čeština nějak nejde. Mě nejde psát moc v žádnym jazyce a z Češtiny a Angličtiny jsem ve škole dostával na vysvědčení 4 už od nějaký čtvrtý nebo třetí třídy v češtině a Angličtině asi rok po tom co jsme ji měly. s češtiny jsem měl na vysvědčení 2 i v první třídě. Matika my jde zase mnohem lépe. No jo vim že to vypadá asi hrozně ale už s tim nic nenadělám. Nepujde my to nikdy. Nemusí se ti to líbit ale je to tak ale mě je jedno zda se ti líbí moje čeština nebo ne.
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47


Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron