Moc OP zbraně! + pár otázek

Moderator: Vývojáři

Moc OP zbraně! + pár otázek

Postby lejkic » Mon 03. Jun 2013 18:30:23

Ahoj,
nejdřív bych se chtěl zeptat na to kdy a jestli bude alfa/beta testovaní a jaké budou podmínky pro vstup do uzavřené alfy/bety ?
A za 2. z vašeho zbraňové videa jsem pochopil.že wraitha sklátí k zemi P90ka pár kulkama,ale už sám velký Carson Beckett řekl, že zabít wraitha by bylo velice obtížné.Tak proč ve vašem videu umřel wraith po pár zásazích z jakékoli zbraně? Dobře kdyby to byla zbraň ze Satedy tak nic neřeknu,ale P90,sice je to dobrá zbraň,ale takhle dobrá zas ne.
Jako můj předposlední bod tu mám spaceshipy. Které ve hře budou? Co sem se na fóru dočetl tak jumper,ale nic víc.Budou tam šipky,mateřské úly nebo aurory?
Tak teď už vážně moje poslední otázka : jaké rasy ve hře budou : vím o Atlantidě,Sateďanech Atosianech. Budou ve hře také např Cestovatelé a Asuřané - jinak známý jako replikátoři ?
lejkic
 
Posts: 2
Joined: Mon 03. Jun 2013 16:59:02

Re: Moc OP zbraně! + pár otázek

Postby Anerbon » Thu 06. Jun 2013 8:32:33

Podle toho co jsem četl tak jsi alfu i betu prošvihl ty už byly a registrace do nich je už dlouho možná i rok uzavřená. Jo a asi by sis měl trochu víc pročíst forum vypadá to že jsi četl jen posledních pár. já to sice celí taky nečetl ale vim že šipky tam budu jestli se ovšem budou dát řídit to jsem se zde nedočetl. Jo a k těm zbraním, všiml sis že pár těch Wraithů po chvíly vstalo?
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Re: Moc OP zbraně! + pár otázek

Postby lejkic » Sat 08. Jun 2013 17:07:07

Aha,četl jsem jen první stránku a kousek no...Ale stejně díky za odpověď.
Jo všiml sem si,že někteří vstali,ale pochybuji že ostatní byli hladoví a tudíž jejich schopnost regenerace omezená :).Takže stále trvám na názoru,že zbraně jsou moc OP.
lejkic
 
Posts: 2
Joined: Mon 03. Jun 2013 16:59:02

Re: Moc OP zbraně! + pár otázek

Postby marxadus » Wed 12. Jun 2013 19:02:55

Anerbon wrote:Podle toho co jsem četl tak jsi alfu i betu prošvihl ty už byly a registrace do nich je už dlouho možná i rok uzavřená.?


Docela by mne zajímalo, kde jsi na alpha/betatesting SGAA přišel, tato hra ničeho takového zatím nedocílila.
User avatar
marxadus
1. fanoušek
 
Posts: 132
Joined: Mon 08. Mar 2010 14:26:33

Re: Moc OP zbraně! + pár otázek

Postby Anerbon » Tue 18. Jun 2013 20:36:31

marxadus wrote:
Anerbon wrote:Podle toho co jsem četl tak jsi alfu i betu prošvihl ty už byly a registrace do nich je už dlouho možná i rok uzavřená.?


Docela by mne zajímalo, kde jsi na alpha/betatesting SGAA přišel, tato hra ničeho takového zatím nedocílila.


No četl jsem že alpha testing jsou vývojáři a ten už prej byl a beta prej je už pro víc lidí a četl jsem že by hra měla být každou chvíly už pro všechny nevim já jsem pročítal skoro všechny fora, taky to píšou v náboru, že alpha a beta testery nadále nepřijímají a to se nedá vyložit že zatim nepřijímají. A o tomhle tam psaly taky o tom že by občas byla prý napadena atlantýda při obraně by prý měl křeslo ten z nejviššim levlem který má antický gen taky návrch o wraithskym genu...
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47


Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron