Jak jse na tom ?

Moderator: Vývojáři

Re: Jak jse na tom ?

Postby Anerbon » Thu 18. Jul 2013 11:21:43

Om1272 wrote:Ahoj, chci se zeptat na přibližný datum vydání. Poslední odhad byl do letních prázdnin 2013, které už probíhají a hra nikde. Díky za odpověď. ;)

Taky by mě to zajímalo. A k tomu jak ste psali že by ste mohli někho sklamat, odloženim, to je pravda ale na druhou stranu, si mislim že to většině lidem nebude vadit, no měteda určitě ne. Už ale začínám trochu pochibovat že hra někdy vyjde a přijde mi to jako obyčejný drahý vtip ale na druhou stranu když nevišla daly jste alespoň nějaký video. Mě spíš štve že nevim ani přibližnej rok. Jestli to bude ještě koncem tohohle, nebo 2015, 2020 nebo dokonce jestli to bude až za padesát let. :D
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Re: Jak jse na tom ?

Postby Fousjo » Sun 21. Jul 2013 8:39:01

Anerbon wrote:
Om1272 wrote:Ahoj, chci se zeptat na přibližný datum vydání. Poslední odhad byl do letních prázdnin 2013, které už probíhají a hra nikde. Díky za odpověď. ;)

Taky by mě to zajímalo. A k tomu jak ste psali že by ste mohli někho sklamat, odloženim, to je pravda ale na druhou stranu, si mislim že to většině lidem nebude vadit, no měteda určitě ne. Už ale začínám trochu pochibovat že hra někdy vyjde a přijde mi to jako obyčejný drahý vtip ale na druhou stranu když nevišla daly jste alespoň nějaký video. Mě spíš štve že nevim ani přibližnej rok. Jestli to bude ještě koncem tohohle, nebo 2015, 2020 nebo dokonce jestli to bude až za padesát let. :D

Chtělo by to open Betu, něco jako u PS2, nebo Verdunu :)
Fousjo
 
Posts: 5
Joined: Sat 23. Mar 2013 13:55:05

Re: Jak jse na tom ?

Postby TekuSP » Tue 23. Jul 2013 0:11:10

Anerbon wrote:No hnusná grafika je podle toho co jsem vyděl jen u postav ale prostředí se my líbí. No jestli podle vás je každá grafika horší než grafika nejnovějších her nebo Těch z hodně dobrou grafikou, např. Call of dutty, nebo batlefield bat company a jiné pak můžete grafyku považovat za hnusnou když tam jsou uplný detajly, každého stébla trávy, každý kapky vody, každého odrazu, každého chlupu na ruce vojáka.... pak jo ta grafyka je hnusná. To je ale věc názoru.

Koukal ses na hry založené na Unreal Enginu 3?
Unreal Engine 3 dokáže víc než je těd.
Bugy které jsou vidět! Ne drobné ale velké bugy!
TekuSP
 
Posts: 11
Joined: Sat 18. May 2013 22:18:05

Re: Jak jse na tom ?

Postby Princ » Wed 24. Jul 2013 18:31:09

Bugy? Já si žádných nevšimnul... to bude tím, že stále mluvíme o vývojové verzi hry... jestli mluvíš o bugách enginu to je jiná ale to těžko někdo ovlivní... tak nevím co řešit. :)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Jak jse na tom ?

Postby Anerbon » Wed 31. Jul 2013 7:32:45

TekuSP wrote:
Anerbon wrote:No hnusná grafika je podle toho co jsem vyděl jen u postav ale prostředí se my líbí. No jestli podle vás je každá grafika horší než grafika nejnovějších her nebo Těch z hodně dobrou grafikou, např. Call of dutty, nebo batlefield bat company a jiné pak můžete grafyku považovat za hnusnou když tam jsou uplný detajly, každého stébla trávy, každý kapky vody, každého odrazu, každého chlupu na ruce vojáka.... pak jo ta grafyka je hnusná. To je ale věc názoru.

Koukal ses na hry založené na Unreal Enginu 3?
Unreal Engine 3 dokáže víc než je těd.
Bugy které jsou vidět! Ne drobné ale velké bugy!

Já se moc v počítačích zatim neviznám co je to ten unreal engine 3?
Anerbon
 
Posts: 25
Joined: Wed 17. Apr 2013 11:07:47

Re: Jak jse na tom ?

Postby KraftmanCZ » Wed 31. Jul 2013 7:50:10

Anerbon wrote:Já se moc v počítačích zatim neviznám co je to ten unreal engine 3?

Engine, jako Engine, jestli znáš Half-Life 2 (nebo stačí Counter Strike: Source), tak víš že tam Valve použily jistý Source Engine. Většina her má svůj vlastní Engine, tato se však dělá v jistém programu, to jest UDK (Unreal Developer's Kit), ten má Unreal Engine 3. A na tomto Enginu pracuje tato hra. A promiň, víc to asi nepřiblížím.
P.S: Snad jsem nic nepopletl.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Jak jse na tom ?

Postby Princ » Wed 31. Jul 2013 18:45:57

Pokud si hrál Mass Effect 3 tak to je Unreal Engine :) žádné další sci-fi mě nenapadá :)
Princ
 
Posts: 27
Joined: Tue 05. Oct 2010 16:52:47
Location: Kroměříž

Re: Jak jse na tom ?

Postby KraftmanCZ » Wed 31. Jul 2013 18:50:06

Princ wrote:Pokud si hrál Mass Effect 3 tak to je Unreal Engine :) žádné další sci-fi mě nenapadá :)

Bohužel jsem v životě nehrál trilogii Mass Effect. Což jsou jedny z mála.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

Re: Jak jse na tom ?

Postby marxadus » Tue 13. Aug 2013 15:53:27

OT: Mass Effect doporučuji, všechny díly výborné ;)
User avatar
marxadus
1. fanoušek
 
Posts: 132
Joined: Mon 08. Mar 2010 14:26:33

Re: Jak jse na tom ?

Postby KraftmanCZ » Tue 13. Aug 2013 15:55:57

marxadus wrote:OT: Mass Effect doporučuji, všechny díly výborné ;)

Vím, hrál jsem u bráchy (asi 10 minut), ale peníze se mi za to utrácet nechce. Ale viděl jsem to celé.
Naše víra nás drží pohromadě, naše oddanost a odvaha nás spojuje. Když vydržíme věčnost, dočkáme se, když pomůžeme, budeme hodni si zasloužit odměnu. Tato víra, oddanost a odvaha je pro nás čekání. Čekáme na budoucnost StarGate: Dobrodružství Atlantidy.
KraftmanCZ
 
Posts: 53
Joined: Tue 30. Jul 2013 9:50:07
Location: Pavlovická 45 Olomouc ČR

PreviousNext

Return to Diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron